HomeČlánkyFotogalerieKalendářKatalog odkazů

 

 

Návštěvnické centrum

Zel.pam. Praha-Vídeň

Manuál průvodce

 

Průměrná známka je 2.
Hodnotili 2 čtenáři.
Tuto stránku shlédlo 2950 návštěvníků.

Udělte svoji známku
(5 nejhorší, 1 nejlepší)

1

2

3

4

5

 

   

Návštěvnické centrum GS


Prohlídka Slavonic s Graselovou milou, průvodce na Graselově stezce ze Slavonic do Maříže, tipy na výlety pro cyklisty a co, copak všechno ještě !?

Od června je ve Slavonicích otevřeno „Návštěvnické centrum Graselových stezek“. Otevírací doba v červenci a srpnu je denně mimo pondělí, v čase 8 – 18 hod.

Návštěvnické centrum nabízí služby pro návštěvníky i domáci: - informace o Graselových stezkách, městě a regionu - prodej map, průvodců, pohledů, suvenýrů, turistické známky, knihy, - prodej FAIR TRADE zboží a zmrzliny, - veřejný internet, kopírování, tisk, laminace, kroužková vazba - „Seskočte z kola na Graselovy stezky“ už vás bolí, nohy, záda, všechno z kola? Využijte možnosti kolo odstavit a prohlédnout si zajímavosti na pěších Graselových stezkách – tipy na výlety v kombinaci kolo-pěšo.

PRAVIDELNÉ tematické prohlídky: „Prohlídka Slavonic s Graselovou milou“ červenec, srpen – denně, mimo po, 14 hod. „Vycházka s průvodcem po Graselově stezce ze Slavonic do Maříže červenec, srpen - každé pondělí, v 9 hodin od vlakového nádraží ve Slavonicích „Prohlídka technické památky vodní pily PENIKOV“, červenec, srpen – ve středy, soboty a neděle – v 15 hodin.

Těšíme se na Vaší návštěvu!

Návštěvnické centrum Graselových stezek provozovatel Slavonická renesanční, o.p.s. nám. Míru (dolní) 451 37881 Slavonice

grasel.eu

27. 6. 2011

Autor: SR, o.p.s.
Redaktor: Sidonie
 
   

 

názory čtenářů o autorovi články tohoto autora

(c) 1998-2002 Slavonická renesanční společnost (c) design Studio Pomezí