HomeČlánkyFotogalerieKalendářKatalog odkazůDiskuzeNávštěvní kniha

 

 

Udržitelný rozvoj

Ubytování


MĚSTO

PRO NÁVŠTĚVNÍKY

REGION

SLAV.RENES.SPOL,o.s.

SLAVONIC.RENES,o.p.s

UBYTOVÁNÍ

UDRŽITELNÝ ROZVOJ

 

Environment. výchova

Mařížský zám. park

Odpady

 

Pro členy

 

Hotel Petrik

Apartmány pod věží

Penzion U Dačické brány (Sogdiana)

Textilní dílna Z. Krajčovičové

 

aaaaa

Pohranici

sasas

Virtuální katalog

 

 

   

UDRŽITELNÝ ROZVOJ

Celý článekProč plánovat, když na nic nejsou peníze?

První květnový pátek roku 2011 se ve staré škole ve Slavonicích uskutečnila diskusní přednáška senátora M. Vystrčila o plánování rozvoje místa. Město Slavonice neoplývá programovými a strategickými dokumenty k rozvoji a o. s. SRS se snaží tuto situaci reflektovat a přesvědčovat zastupitele o jejich nezbytnosti. Po přednášce o plánování rozvoje města následovala diskuse především problémech s kamionovou dopravou.

15. 4. 2011

Autor: SRS, o.s.
Redaktor: Zdeňka Chadimová

Celý článekČistírna odpadních vod v březnu 2011

Na prvním zasedání nového slavonického zastupitelstva bylo deklarováno, že do poloviny února roku 2011 chce město vyřídit vše potřebné kolem dotace na ČOVku a dosáhnout KONEČNÉHO ROZHODNUTÍ O PŘIDĚLENÍ DOTACE formou schválení provozovatelské smlouvy se SFŽP. Je polovina dubna a jak se zdá, smlouvy nejsou, protože výstavba čistírny pokračuje zatím z rozpočtu města Slavonice.

8. 4. 2011

Autor: Renata Pávková
Redaktor: Sidonie

Celý článekZelené památky

Vážení čtenáři, nejedná se o památky porostlé zelení po tak a tak dlouhé době od zániku civilizace, momentálně populární téma v televizních počítačových modelacích, ale o zajímavé webové stránky, jejichž mottem je šetření energiemi, podpora kulturního dědictví a kvalitní architektury.

29. 11. 2010

Redaktor: Sidonie

Celý článekRekonstrukce ČOV ve Slavonicích 2010

Rekonstrukce čistírny odpadních vod (ČOV) ve Slavonicích konečně začala. V rámci realizace projektu dojde k výstvavbě kanalizace v délce 1,18 km a k rekonstrukci kanalizace v délce 0,78 km. Celkové uznatelné náklady jsou 73 436 049,- Kč a datum ukončení realizace projektu je k 31. 12. 2012.

1. 9. 2010

Autor: Koblihová, S.
Redaktor: Denny

Celý článekV Mařížském parku se kácí

IlustraceMěsto Slavonice spolupracuje s občanskou iniciativou Pracovní skupinou Mařížský park (PSMP). Výsledkem spolupráce je zahájení projektu Evropský park Bavorsko-Čechy a navázání partnerství s městem Bogen. Dne 16. 6. 2010 proběhlo slavnostní zahájení české části projektu s tiskovou konferencí v Mařížském parku za účasti hostů z Bogenu s programem představujícím potenciál parku pro zlepšení životního prostředí.

8. 7. 2010

Autor: M. Havlíčková
Redaktor: Denny

10  15  20  25  30  35  40  45 

další články

 

Slavona s r.o.

8
4
2
11
80

(c) 1998-2002 Slavonická renesanční společnost (c) design Studio Pomezí